Spring Training

Categories: Baseball,Novinky

Správa z udalosti:

Počas uplynulého víkendu odohralo mužské Áčko sériu prípravných zápasov proti súperom z Čiech. Do zápasov zasiahli všetci nahadzovači a v poli sa podarilo prestriedať hráčov na rôznych pozíciach a preto môžeme hodnotiť víkend ako veľmi úspešný.

Svoj úspešný debut má za sebou aj posila z USATrevor Caughey, ktorý sa k tímu pripojil v piatok. V dvoch zmenách ktoré odhádzal v sobotu proti Technike Brno neumožnil súperovi ani jeden dobrý odpal. Trevor by mal svoje dlhoročné skúsenosti s profesionálnym baseballom zúročiť nie len na kopci ale aj pri práci s nahadzovačmi vo všetkých vekových kategóriách. Počas sezóny bude teda nášmu tímu pomáhať na kopci a zároveň bude pôsobiť ako tréner nahadzovačov.

 

Program:

Spring training bude pokračovať aj najbližší víkend. Do prípravy sa zapojí mužské Béčko, ktoré si svoju pripravenosť otestuje v sobotu od 13:00 proti tímu Fooze. Predsezónnu prípravu zakončí Áčko v nedeľu, keď od 14:00 nastúpi proti úradujúcemu majstrovi Rakúska, Vienna Metrostars.

Svoje prvé zápasy vrámci medzinárodnej ligy žiakov odohrá náš tím do 12 rokov. V ostrom štarte privítame v nedeľu od 10:00 Grasshoppers Traiskirchen.

Všetkým tímom držíme palce!

 

 

 

 

 

 

ESMIR_A GECCI_A JARO_A MAREK_B MATUS_A NOGA_A TREWOR_B ZACKO_A ZILO_A

DURI_B

Author: admin