BK Apollo Bratislava je aktuálne najúspešnejší baseballový a softballový klub na Slovensku, ktorý svoju históriu píše už od roku 1991.

Naše tímy sa každoročne zúčastňujú ligových súťaží a turnajov na domácej a medzinárodnej scéne. Klub má družstvá vo všetkých vekových kategóriách, vrátane žien a detí od 7 rokov, čo je hlavným predpokladom jeho úspešného fungovania.

Mužský A-tím je dlhodobým lídrom najvyššej slovenskej súťaže a pravideľne sa umiestňuje na popredných priečkach Európskej baseballovej interligy (EIB) s účasťou tímov zo Slovenska, Maďarska, Srbska, Chorvátska a Slovinska.

Po celom starom kontinente nás úspešne reprezentujú aj naše ženy. Okrem domácej súťaže, pôsobia v českej lige a softballovej Eurolige.

Vďaka úspechom v domácich súťažiach nás oba celky každoročne reprezentujú na prestížnych európskych pohároch, organizovaných pod záštitou WBSC Europe.

Okrem povinností v klubových dresoch sú hráčky a hráči BK Apollo Bratislava, pravidelnými oporami reprezentačných tímov vo všetkých vekových kategóriách.

Intenzívnou prácou sa nám darí posúvať klub vpred a to v oblasti tréningového procesu, materiálneho zabezpečenia, ako aj z pohľadu komunikácie, marketingu a náboru nových hráčov.

Aj vďaka tomu sa v poslednom vydaní prestížneho rebríčka top 50. klubov v Európe, náš klub umiestnil na 25. mieste a zaznamenal tak historický úspech pre Slovensko.

Výsledkom našej práce je taktiež rastúci počet členov a fanúškov, s ktorých pomocou dokážeme na našom ihrisku pravidelne organizovať významné klubové a reprezentačné podujatia.