Chceš sa stať baseballistom alebo softballistkou?

 


 

Chlapci a dievčatá, všetci ste vítaní na ukážkových tréningoch počas zimnej prípravy v telocvičniach na ZŠ Podzáhradná 51.

 

Baseball a softball si môžete prísť vyskúšať na bezplatné tréningy počas zimných mesiacov.

Žiaci U10 a U12 pondelok a štvrtok od 16:00.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle +421 944 922 125, alebo emailom na brunegraf@bkapollo.sk. 

 

BK APOLLO - KIDS

Sme športový klub s  viac ako 30-ročnou históriou a neustále rozširujeme našu hráčsku základňu. Hľadáme chlapcov a dievčatá s pozitívnym vzťahom k športu. Neustále pracujeme na rozvoji klubu, zlepšovaní tréningového procesu a investujeme do obnovy ihriska, čoho výsledkom sú popredné umiestnenia našich družstiev na Slovensku a na medzinárodných súťažiach.

 

Športuj a zaži niečo nové!

 

 

Poliar

Denis_Paksi

Nadhadzovač

Lukas_Zilavy

Pálkar

Jakub_Horacek

 

Baseball a softball sú športmi, ktoré komplexne budujú osobnosť športovca. V mladom veku sa tréningy venujú pohybovému rozvoju a osvojeniu si pravidiel baseballu, resp. softballu. Neskôr sa pracuje na technike, vytrvalosti, sile a správnom zvládnutí rôznych herných situácií. Družstvo tvorí 9 hráčov / hráčok, ktorí musia v zápase spolupracovať a vzájomne sa podporovať.

Pravidelné tréningy zase budujú disciplínu a zodpovednosť, ktoré sú dôležité aj v dospelom veku. Náš tím má k dispozícii dve ihriská a telocvičňu, vďaka čomu tréningy prebiehajú počas celého roka. Členovia a rodičia sa stretávajú aj pri neformálnych spoločenských akciách ako Ukončenie sezóny, či Baseballový a softballový ples.

 

 

PRIDAJTE SA K NÁM


CHCEME