Spoločne formujeme budúcnosť!

Categories: Baseball,Novinky,Softball

Ako sa stať baseballistom alebo softballistkou?

 

Chlapci a dievčatá, všetci ste vítaní na náborové tréningy ktoré budú prebiahať počas celého leta vždy v utorok, stredu a piatok od 16:00 na našom baseballovom ihrisku na Podzáhradnej ulici 49 v Bratislave, časť Podunajské Biskupice.

 

NABOR_2019_A

Prineste si športové oblečenie a obuv.

Vyskúšate si hádzanie loptičkou, švihanie pálkou a chytanie do rukavice. Naši tréneri Vám poskytnú informácie o fungovaní nášho klubu a o tréningovom rozvrhu.

Apollo Bratislava

Sme športový klub s takmer 30-ročnou históriou a neustále rozširujeme našu hráčsku základňu. Hľadáme chlapcov a dievčatá od 6 rokov s pozitívnym vzťahom k športu. Neustále pracujeme na rozvoji klubu, zlepšovaní tréningového procesu a investujeme do obnovy ihriska, čoho výsledkom sú popredné umiestnenia našich družstiev na medzinárodných súťažiach.

Baseball & Softball

Baseball a softball sú športmi, ktoré komplexne budujú osobnosť
športovca. V mladom veku sa tréningy venujú pohybovému rozvoju a osvojeniu si pravidiel baseballu resp. softballu. Neskôr sa pracujena technike, vytrvalosti, sile a správnom zvládnutí rôznych herných situácií. Družstvo tvorí 9 hráčov / hráčiek, ktorí musia v zápase spolupracovať a vzájomne sa podporovať.

Pravidelné tréningy zase budujú disciplínu a zodpovednosť, ktoré sú dôležité aj v dospelom veku. Náš tím má k dispozícii
dve ihriská a telocvičňu, vďaka čomu tréningy prebiehajú počas celého roka. Členovia a rodičia sa stretávajú aj pri
neformálnych spoločenských akciách ako Ukončenie sezóny, či Baseballový a softballový ples.

Author: admin