Baseball Muži Extraliga zhrnutie Apollo vs Angels

Categories: Baseball,Novinky

Naším druhým súperom v rámci Slovenskej Extraligy bol Angels Trnava.  V týchto dvoch zápasoch sme akurat tak ukázali, kde sú naše slabé miesta a na čom musíme na tréningoch viacej zapracovat.

 

 


 

1. Zápas

 

Na kopci začal Michal Kristín, ktorý v prvých dvoch zmenách nedal veľa priestoru súperovým pálkarom. No prišla tretia zmena, kde sa začali prejavovať naše chyby v koncentrácií a na zápase to bolo cítiť. Zvrátiť tento stav sa nepodarilo ani Richardovi Gottschallovi, Pavlovi Teslíkovi. Zápas ukončil na kopci tretí ľavoruký nahadzovač v poradí Lukáš Žilavy.

Nepodarilo sa nám ukončiť tlak Trnavy a prestali sme páliť, čo sa aj odzrkadlilo na končnom výsledku 20:5 v prospech Angels. Bol to skor zápas proti vlastnej psychyke ako proti Angels, ktorí vyťažili maximum z naších chýb.

 

Viac o zápase v číslach najdete v BOX SCORE.

Box Score

 

 


 

2. Zápas

Na druhý zápas nastúpil na kopci Matej Kokavec, ktorý sa podáva stabilné výkony, no bohužiaľ tento krát to nevyšlo podľa predstáv. Koky sa nechytil tak ako proti Slovanu, a umožnil pálarok Angels skórovať až sedem krát.

Tlak pálkarov Angels zastavil Rirchard Gottschall, ktorý dovolil Trnavčanom skórovať dva krát, náš útok tento krát dal iba tri body, a tak zápas skončil 9:3.

 

Viac o zápase v číslach najdete v BOX SCORE.

Box Score

 

 

 

Author: admin